Dětská skupina Happy Nest pro TPB

Dětská skupina pro děti od 3 do 6 let v Medlánkách. Přijímáme děti po celý rok v případě volné kapacity, která je celkově pro 24 dětí.  Fungujeme každý všední den od 7:00 do 17:00.

+420 775 241 626
Vedoucí DS: Eliška Pěchová
eliska.happy.brno@gmail.com
Purkyňova 646/107, Brno-Medlánky
Návrh bez názvu (6)
Angličtina

Naše dětská skupina je bilingvní a děti se učí angličtinu již od útlého věku. Postupně s nimi probíráme různé okruhy témat.

Jóga pro děti

Pohyb je pro děti velmi důležitý a díky józe se učí vnímat své tělo a věnovat se pouze sobě bez porovnání a soutěže.

Kreativita

Děti kreslí, malují a tvoří tematické výrobky při kterých rozvijí své myšlení a motorické dovednosti.

Výlety

S dětmi podnikáme časté výlety po okolí, tak aby zažily nová dobrodružství a poznaly neznámá místa jako je ZOO, hvězdárna, muzeum nebo koupaliště.

Zdravý životní styl

Pořádáme pro děti speciální workshopy typu canisterapie, včelařský workshop, Zdravý zoubek, optometrické vyšetření nebo kurz vaření.

Vzdělávání

Děti pozitivně motivuje k učení, rozvíjíme jejich kognitivní schopnosti a věnujeme se předškolní přípravě. Pro menší děti je k dispozici logoped.

Zahrada

Součástí našeho zařízení je zahrada s hřištěm, kde si děti mohou hrát venku a vyzkoušet si různé sportovní aktivity.

Akce

Pro děti pořádáme různé akce typu Halloween, karneval, velikonoční tvoření a oslavy narozenin.

Vedoucí chůva

Eliška Pěchová

Režim dne

Recenze rodičů

„Thank you for the amazing time, effort and patience you had for her. Very much appreciated. And the gifts from her colleagues/kindergarten are so nice, very special memories she will cherish now and forever. They will be her small treasure in the adulthood   we all know childhood is the most wonderful and worry free time in a person’s life. And it’s also very important to have it with joy, fun and wonderful people around. Thank you again from … and her parents .“

5/5

„Přestože se mu kolikrát nechtělo, tak byl ve školce s kamarádama šťastnej. Děkujeme všem tetám za jedinečný přístup a laskavost nejen k dětem, ale i k rodičům. Děkujeme, že jste se o … tak krásně staraly.“

5/5

Odkazy ke stažení

Pod tímto odkazem můžete najít on-line jídelníček na každý týden pro naši dětskou skupinu. Číslo naší jídelny je 10190. Naše varianta pokrmů má koncovku „„.