Dětská skupina Happy Leskava

Bilingvní česko-anglické jesličky pro děti od 2 do 4 let ve Starém Lískovci. 

+420 776 716 991
Vedoucí DS: Bc. & Bc. Eva Denker
eva.happy.brno@gmail.com
U Leskavy 764/20, 625 00 Brno - Starý Lískovec
Happy Leskava
Angličtina

Naše dětská skupina je bilingvní a děti se učí angličtinu již od útlého věku. Postupně s nimi probíráme různé okruhy témat.

Jóga pro děti

Pohyb je pro děti velmi důležitý a díky józe se učí vnímat své tělo a věnovat se pouze sobě bez porovnání a soutěže.

Kreativita

Děti kreslí, malují a tvoří tematické výrobky při kterých rozvijí své myšlení a motorické dovednosti.

Výlety

S dětmi podnikáme časté výlety po okolí, tak aby zažily nová dobrodružství a poznaly neznámá místa jako je Jižanský dvorek.

Zdravý životní styl

Pořádáme pro děti speciální workshopy typu canisterapie, včelařský workshop, Zdravý zoubek, optometrické vyšetření nebo kurz vaření.

Hudba a tanec

Pro děti pořádáme hudební aktivity za doprovodu různých nástrojů jako je klavír nebo kytara.

Logopedie

Pro ty nejmenší tu máme hodiny logopedie. Logopedie probíhá hravou formou, děti se tak přirozeně zlepšují v mluvené řečí.

Akce

Pro děti pořádáme různé akce typu Halloween, karneval, velikonoční tvoření a oslavy narozenin.

Vedoucí chůva

Bc. & Bc. Eva Denker

Režim dne

Recenze rodičů

„Hi, I’m still very emotional about this milestone and Slobi leaving happy preschool, I really hope we will have a chance to meet, at least during august. I can’t express how much we appreciate your love, care and kindness!!!! Love you all!!!“

5/5

Dobrý den, ještě jednou jsem vám chtěla strašně moc poděkovat za veškerou péči kterou jste Sophince dávali. Moc děkuji za vaši trpělivost a že jste Sophince umožnili navštěvovat vaši skupinu a já tím pádem mohla zpátky do práce.  Vy všechny jste byly naprosto úžasné a jen díky vám to Sophinka tak skvěle zvládla a ulehčilo to i přechod do nové školky. Moc děkuji.“

5/5

We are just some really happy parents that took the decision to bring their most precious baby to your nursery and here the baby received all your love! Thank you so much!

5/5

„Thank you for everything, for being so kind, for loving the kids so much, for teaching them all the good things, you are the best aunties that Ana could have! She is saying all the time about you, we know from Ana about the love and affection you gave her, teaching her everything (eating alone, dressing herself, numbers etc) and about respect and rules. You are part of our family!“

5/5

„Moc ráda bych Vám poděkovala i za Oliho za celý rok co k vám Olí chodil. Moc děkujeme za váš výjimečný přístup, za tu dobu co k vám Olí chodil do školky se neuvěřitelně změnil a já moc vděčím vašemu přístupu, protože jste mu pomohly začlenit se do kolektivu dětí, získal tím větší sebevědomí a hlavně, díky vašemu přístupu se do školky rychle začal těšit. Ke mě jste byly vždy úžasné vstřícné, vždycky ochotně odpovídaly na jakékoliv otázky a že jste s úsměvem přecházely naše věčně pozdní prichody, ani nemluvím… Moc vám fandím. Jediný „průšvih“ je, že jste nastavily opravdu vysokou laťku a já doufám, že v nové školce bude mít Oliverek alespoň z poloviny tak úžasné tety jako jste vy. Děkujeme!“

5/5

Odkazy ke stažení

Pod tímto odkazem můžete najít on-line jídelníček na každý týden pro naši dětskou skupinu. Číslo naší jídelny je 10190. Naše varianta pokrmů má koncovku „„.